Vakıf Bursları

Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları

Son güncelleme Eylül 18, 2021 tarihinde Serkan Sayoğlu tarafından yapıldı.

Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı Hakkında

            Gülsan Holding bünyesinde bulunan Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı eğitim ve kültür alanında önemli çalışmaların altına imza atmıştır. Kültürel yayınları bulunan Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı kültüre katkı sağlamayı ve eğitime destek olmayı kendine amaç edinmiş ve kuruluşunun üzerinden neredeyse 50 sene geçmiş olmakla beraber çizgisini bozmadan devam etmiştir. Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı bursu haberinden sonra yaklaşmakta olan  Çağdaş eğitim vakfı bursları için yazdığımız haberi okumadan gitmeyin.

Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı Bursu Hakkında

            Eğitime destek amaçlı burs imkanı sağlayan Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı geri ödeme şartı aramamaktadır. Ülkemizdeki öğrenim kurumlarında öğrenim gören maddi imkanı düşük öğrencilere tanınan Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı’nın verdiği bursun haricinde çalışanlarına da burs imkanları sağlanmaktadır.

Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları Şartları Nelerdir?

            Yabancı uyruklu olmayan, lisans veya yüksek lisans düzeyinde öğrenim gören, başarısız olmayan, devlet bursları haricinde herhangi bir kurum veya kuruluştan burs almayan, gelir sağlayan herhangi bir işte çalışmayan, maddi düzeyi düşük olan öğrencilere Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı burs başvuruları için imkan tanınmaktadır.

Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı Bursu Ne Kadardır? Ne Zaman Verilir?

            Ekim – Haziran dönemi boyunca 9 ay ödenen Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı’nın verdiği burs karşılıksız ödenmektedir. Burs miktarı Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından belirlenmekte olup öğrencilere duyurulmaktadır.

Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları İçin Gereken Belgeler

            Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı burs başvuruları için ilk aşamadan gereken belgeler;

gülsan eğitim vakfı bursu

Gülsan Eğitim Vakfı Burs Başvuru Tarihi

İlk aşamada istenen belgeler burs başvuru formu ile beraber elden/posta yoluyla Gülsan Holding’e gönderilir. Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı bursu almaya hak kazanan öğrenciler istenen diğer belgeleri gönderir ve sonuçlar öğrenciye duyurulur. Bu sene 1 Eylül’de başlayan Gülsan Eğitim ve Kültür Vakfı için son başvuru tarihi 15 Eylül’dür.

Adres: Hilal Mah. Rabindranath Tagore Cad. (4. Cad.) No:74 Yıldız Çankaya Ankara/TÜRKİYE

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 P.K:34805 Gülsan Plaza Kavacık Beykoz İstanbul/TÜRKİYE

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biliyoruz, hiç sevmiyorsunuz ama sitemizden gezinmek için reklam engelleyicinizi kapatmanızı istiyoruz.