Hakkımızda

Son güncelleme Eylül 23, 2020 tarihinde Serkan Sayoğlu tarafından yapıldı.

eduburs platformu nedir?
logomuz.

EduBurs Platformu Nedir?

EduBurs Platformu genel olarak üniversite öğrencilerine hitap eden ülke çapında ya da yerel bölgelerde ön lisans ve lisans öğrencilerine verilen bursları bir araya getiren, burslar ile öğrencileri buluşturarak fırsatları eşitleyen bir platformdur.EduBurs platformu burs başvuruları gibi imkanların yanı sıra tercih döneminde öğrencilerin kafasındaki soruları yanıtlayabilmek adına bizzat öğrencilerinden üniversiteleri dinleyerek isabetli tercihler yapılmasına katkı sağlar. üstelik tüm bunları ücretsiz yapar.

EduBurs Platformu Ücretli Mi?

EduBurs, üniversite öğrencilerinin faydalanması amacıyla kurulmuş öğrencilerden ücret talep etmeyen bir platformdur. Vakıf ve derneklerin burs başvuru ve yönergelerini sentezleyerek üniversite öğrencilerinin ihtiyacı olan burs haberlerini tarafsız olarak öğrencilere sunar. Öğrenciler söz konusu habere ulaşmak için ek bir ücret ödemezler.

EduBurs Platformu’nda Başka Neler Var?

EduBurs Platformu burs haberlerinin yanı sıra vakıf ve devlet üniversitelerindeki öğrencilerle iletişime geçerek üniversiteler hakkında bilgi alarak, ilgili üniversiteyi tanıtıcı, adayları bilgilendirici yazılar yayınlar. Bu yayınlara erişebilmek yine burs haberlerine erişim gibi ücretsiz ve basittir.

EduBurs, bu platformun oluşmasına gönül vermiş 3 üniversite öğrencisinden oluşmaktadır. EduBurs Platformu’nda yer alan editörler söz konusu haberlerin düzenlenmesi, yayına hazırlanması, fotoğraflara yapılacak düzenlemelerin kısacası haberin araştırılmasından yayınlanma aşamasına kadar ince eleyip sık dokumaktadır.

Kaliteli içerik üretmeyi kendimize misyon edinerek çıktığımız bu yolda, çizgimizi bozmadan ilerlemek asıl hedefimiz. Bu bağlamda içeriklerimiz asla click-bait denilen ilgi ya da ziyaretçi çekmek adına yazılan ya da yapılan içeriklerden değil, tamamen doğru ve sentez bilgilerden oluşmaktadır.

Bir problem olduğunda bize iletişim sayfasından ulaşmaktan çekinmeyin. Sevgilerle.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biliyoruz, hiç sevmiyorsunuz ama sitemizden gezinmek için reklam engelleyicinizi kapatmanızı istiyoruz.