Başarı Bursları

Hayal Elçisi Bursu Başvuruları Devam Ediyor!

Son güncelleme Ekim 9, 2020 tarihinde Serkan Sayoğlu tarafından yapıldı.

Bi’Dünya İçerik Hakkında

7 Ağustos 2020 tarihinde Nesrin Fırat’ın içerik üretmek isteyen gençleri bir araya toplamak için açtığı çağrıyla toplanmış gençlerden oluşan Bi’Dünya İçerik ekibi 44 kişilik genç ve dinamik ekibiyle yolculuğuna devam ediyor. Misyonu heybesindeki bilgileri paylaşırken; ortak akıl, ortak karar ve ortak uygulama prensibin ilke edinip, her alanda bireylere ve kurumlara YÖNDER olmayı amaçlamaktadır. Bi’Dünya İçerik merak ve hayal gücü yüksek, araştırarak bilgiye erişip analiz eden, etkili sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, girişken ve girişimci, hıza ayak uyduran, eleştirel düşünen ve en karmaşık problemleri beyin fırtınası yaparak çözen, her alanda çevik ve dinamik yapısıyla hızlı karar alan ve uygulayan değerleri benimsemiş ve içselleştirmiş bir ekip. İşte bu ekibin gerçekleştirdiği harika projelerden biri Hayal Elçisi Bursu!

Hayal Elçisi Bursu Hakkında

Bi’ Dünya içerik ailesi olarak Hayal Elçisi Burs Projemizi ilk olarak 28 Eylül 2020 tarihinde hayata geçirdik. Son başvuru tarihi 18 Ekim olan burs projemiz ile kazan kazan üzerine kurulu sistemimizde öğrenciler ve firmalar arasında köprü kurarak, öğrencilerimize destek olup firmaların eksiklerini kapatıyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz firmaların değişen ve dönüşen dünyaya adapte olmasında gerekli eğitimleri vererek firmaların gelişmesine yardımcı olurken öğrencilerin de gelişimine katkı sağlıyorlar. Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Bursu doğrudan öğrencilere maddi bir meblağ vermez; firmalarla öğrencilerin buluşmasını sağlayarak firmaların, öğrencilerin ihtiyaç kalemleri doğrultusunda öğrencilere burs vermesini sağlar.

Hayal Elçisi Bursu Kimlere Verilir?

Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Burs Projesi İhtiyacı olan 100 öğrenciye burs vermeyi hedeflemektedir.

Hayal Elçisi Burs Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Herhangi bir resmî ya da özel kurumdan burs almamak.
  • Çalışıyor olmamak
  • Maddi durumu elverişsiz olmak.
  • Üniversite öğrenci olmak.

Hayal Elçisi BursuNe Kadardır? Ne Zaman Verilir?

Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Bursu Projesi ilk bursiyerlerine 2020-2021 eğitim dönemi içerisinde kavuşacak.  Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Projesi maddi durumu yetersiz lisans eğitimi gören devamlı statüdeki başarılı öğrencilere burs vermeyi amaçlamaktadır. Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Burs Projesinde doğrudan öğrencilere burs verilmez, firmalar ve burs ihtiyacı olan öğrencilerin bir araya gelmesine aracılık edilir. Firmalardan eğitmen kadromuzun ücretsiz olarak sağladığı eğitimlerin karşılığı olarak, bir öğrencinin bir yıllık burs ihtiyacını karşılaması talep edilir.  Bu bağlamda lisans öğrencilerine verilen Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Burs kalemleri şu şekildedir;

  • Eğitim bursu
  • Teçhizat (T cetveli, pergel, bilgisayar, deney tüpü, önlük,  vs.)
  • Kitap Bursu.

Bursiyer olan öğrenciler firmanın belirlediği tarihler aralığında, yukarıda seçtiği burs kalemleri doğrultusunda 1 yıllık burs alacaklardır.

Hayal Elçisi Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bi’Dünya İçerik Hayal Elçisi Bursu için başvurular online bir form üzerinden yapılmaktadır. Başvuruyu yapmak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. KYK Burs Başvuruları ne zaman başlayacak diye merak ediyorsan üstüne tıklayarak ilgili makaleye gidebilirsin.

NOT: Formu doldurduktan sonra burs kriterlerine uyduğunuz takdirde sizlerle iletişime geçilecek ve firmanın istediği belgeleri hazırlamanız gerekecektir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biliyoruz, hiç sevmiyorsunuz ama sitemizden gezinmek için reklam engelleyicinizi kapatmanızı istiyoruz.