Vakıf Bursları

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları

Son güncelleme Eylül 2, 2020 tarihinde Serkan Sayoğlu tarafından yapıldı.

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Hakkında

            Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı, Orhan Holding çalışanlarının çocuklarına eğitimde destek sağlamak amacıyla 1996 senesinde kurulmuştur. Buna ek olarak okullar yaparak eğitime destek veren Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı, ihtiyacı bulunan okullara eğitim materyali yardımında da bulunmuştur. Son dakika burs haberleri için tercihlerin açıklanması üzerine sitemizdeki diğer haberlere ve üniversite tanıtımları saygalarına göz gezdirmeyi unutmayın.

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Bursu Hakkında

            İlk olarak Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı bursu daha çok Orhan Holding çalışanlarının çocuklarına verilmekteydi ancak şuan için dışarıdan da Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı burs başvuruları alınmaktadır. Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı bursu için geri ödeme şartı aranmamaktadır. Bu sene için alınan karara göre ilköğretim bursundan sadece Orhan Holding çalışanlarının çocukları faydalanabilecektir.

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları Şartları Nelerdir?

            İstenilen başarı seviyesine ulaşmış, maddi imkanları düşük düzeyde olan, disiplin cezası almamış olan, yabancı uyruklu olmayan öğrenciler Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı lisans burs başvurusunda bulunabilir. Güncel eğitim burs başvuruları için ve başvuruya açık burs haberleri için burada olduğunuzdan pişman olmayacaksınız.

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Bursu Ne Kadardır? Ne zaman verilir?

            Orhan Eğitim ve Kültür Vakfının belirlediği lisans burs miktarında ödenen burs Ekim-Haziran döneminde 9 ay boyunca ödenmektedir. Önceden burs almaya hak kazanan öğrencilerin bursiyerliği yenilenmektedir. Başvuru tarihi açılmamış olan KYK hakkındaki ve güncel eğitim burs hakkındaki haberlerimizi hala okumadınız mı?

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları İçin Gerekli Belgeler

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı bursu, lisans burs, güncel eğitim burs, son dakika burs

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları Nasıl Yapılır?

            Her sene online olarak yapılan Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı lisans burs başvuruları genellikle Ağustos ayında alınmaktadır. Ağustos ayında alınacak olan başvurular Ekim ayında açıklanmaktadır. Online burs başvurusu Buradaki adresten yapılmakta olup burs başvurusunda bulunan öğrencilerin başvuru formunun çıktısı ve istenen belgeleri elden/posta yoluyla Ovaakça Çeşmebaşı Mahallesi, İstanbul Cad. No: 661- 16335 Osmangazi / Bursa adresine verilen tarihler arasında teslim etmesi gerekmektedir. Son dakika burs başvurularına geç kalmamak, güncel eğitim burs başvurularından haberdar olmak için bir sonraki durağınız diğer haberlerimiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biliyoruz, hiç sevmiyorsunuz ama sitemizden gezinmek için reklam engelleyicinizi kapatmanızı istiyoruz.