Şirket Bursları
Trend

Sanjet AŞ. 2021-2022 Yılı Burs Başvuruları Başladı!

Son güncelleme Eylül 18, 2021 tarihinde Serkan Sayoğlu tarafından yapıldı.

Sanjet AŞ. Hakkında

Sanjet AŞ jeotermal enerji üzerine faaliyet gösteren bir şirkettir. Jeotermal enerjinin verimli bir şekilde kullanılıp evlerin ve ofislerin ısıtılmasında kullanılabilmesi için çalışmalar yapmaktadırlar. Ayrıca Kaplıcalar, günümüz teknolojisiyle birlikte gelişen seralar, doğal gıdaların (sebze ve meyve gibi) kurutulması gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Sanjet Bursu da bu amaçla, topluma fayda göstermesi adına başarılı öğrencilere verilmektedir.

Sanjet Bursu Hakkında

Her yıl lisans ve önlisans düzeyindeki öğrencilere verilen Sanjet Eğitime Destek Bursu bu yıl da verileceğini bizzat Sanjet duyurdu. Web sitesinde yayınladığı duyuruya göre 2021-2022 yılı burs başvuruları online olarak yapılacak. Sanjet AŞ 2021-2022 yılı burs başvuruları başladı. Başvurular nasıl yapılacak? Kimler başvurabilir? işte detaylar

Sanjet Eğitime Destek Bursu Kimlere Verilir?

Sanjet eğitime destek bursları genellikle yerelden başlayarak küresele gitse de öncelik Sandıklı Belediyesi’ne kayıtlı olanlara aittir. Öncelik sadece bununla sınırlı değildir. Başvuru yapan adayın asgari şartları sağlıyor olması da gerekmektedir. Bursiyerler başarı ve maddi imkanlarının durumuna göre belirlenecektir.

Sanjet Bursu İçin Başvuru Şartları Nelerdir?

Sanjet AŞ tarafından üniversite öğrencilerine verilecek olan burs için herhangi bir başvuru şartı aranmamakla birlikte başvuran öğrencinin başarısının yüksek, maddi durumu yetersiz ve hali hazırda öğrenim görüyor olmasının gerekli olduğunu söyleyebiliriz. Güncel burs haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılmayı sakın unutmayın!

Sanjet AŞ Bursu Ne Kadardır? Ne Zaman Verilir?

Sanjet tarafından verilen burs her yıl değişik miktarlarda verilmektedir. Bu nedenle net bir sayı vermek mümkün değildir. Sözünü ettiğimiz burslar Eylül veya Ekim ayından başlayarak Haziran ayı dahil olmak üzere 8-9 ay verilmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Sanjet AŞ tarafından verilen Sanjet bursu için gerekli olan belgeler aşağıda belirtilmiştir. Bu belgelerin haricinde ek bir belgeye gerek yoktur. Söz konusu belgeler Yeni Belediye İş Hanı 5. Kattaki Ofisine götürülecek ve teslim edilecektir. Belgelerini teslim etmeyen bursiyer adaylarının başvuruları geçersiz sayılır.

  • Öğrenci Belgesi,
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • Nüfus Kayıt Örneği,
  • Transkript
  • İkametgah Belgesi

Sanjet AŞ Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sanjet AŞ burs başvurularının nasıl yapılacağına ilişkin açıklamayı internet sitesinde yaptı. İlgili açıklamaya göre burs başvurularını buradaki adres üzerinden 15 Ekim’e kadar adaylar yapabilecekler. Bu tarihten sonra gelen başvurular geçersiz sayılacak. Sanjet Burs Başvuru sonuçları ise adaylara telefon üzerinden verilecek. Sadece Sanjet’le bağlı kalmayın KAHEV vakfı burs başvurularına da bi’ göz atın.

Adres: Yeni Belediye İş Hanı Kat: 5 Sanjet A.Ş Muhasebe Müdürlüğü Sandıklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biliyoruz, hiç sevmiyorsunuz ama sitemizden gezinmek için reklam engelleyicinizi kapatmanızı istiyoruz.