Vakıf Bursları

Zirve Ecza Deposu Burs Başvuruları Başladı!

Son güncelleme Eylül 18, 2021 tarihinde Serkan Sayoğlu tarafından yapıldı.

Zirve Ecza Deposu Hakkında

            Zirve Ecza Deposu eczaneler ve depolarına, devlet hastanelerine ilaç temininde yardımcı olmak için 2000 senesinde kurulmuştur. Ecza depoculuğunda kaliteli ve günümüz şartlarına uygun seviyeye yükselmek için açılan Zirve Ecza Deposu ülkemizdeki eczanelere 3400 farklı ilaç dağıtımını Macunköy’de bulunan depodan gerçekleştirmektedir. Ankara merkezli Zirve Ecza Deposu diğer bölgelerin bazılarında da şubeleri bulunmaktadır. Bu faaliyetinin yanı sıra Zirve Ecza Deposu bursu ile de öğrencilere destek sağlamaktadırlar.

Zirve Ecza Deposu Bursu Hakkında

            Üniversitede öğrenim gören öğrencilere karşılıksız Zirve Ecza Deposu bursu imkanı sağlanmaktadır. Zirve Ecza Deposu bursundan devlet üniversitelerinde okuyan ve gelir getiren herhangi bir işte çalışmayan öğrenciler faydalanabilmektedir. Değerlendirme aşamasında belgelerin eksiksiz olması ve belgelerde verilen bilgilerin doğruluğu dikkate alınacaktır. Ayrıca başvuru tarihi geçtikten sonra alınan Zirve Ecza Deposu merkezine ulaştırılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Zirve Ecza Deposu Burs Başvuru Şartları Nelerdir?

            Yabancı uyruklu olmayan, maddi gelir düzeyi düşük olan, gelir getiren herhangi bir işte çalışmayan, hazırlık sınıfı okumuş ise başarıyla geçmiş olan, en fazla 25 yaşında olan, devlet üniversitesinde öğrenim gören öğrenciler Zirve Ecza Deposu burs başvurusu yapabilirler. Herhangi bir kurum veya kuruluştan burs alan öğrenciler Zirve Ecza Deposu bursu alamazlar ancak KYK öğrenim kredisi engel teşkil etmemektedir. 6. Sınıfta okuyan tıp öğrencileri de Zirve Ecza Deposu bursundan faydalanamaz.

Zirve Ecza Deposu Bursu Ne Kadardır? Ne Zaman Verilir?

            Zirve Ecza Deposu bursunun verileceği zaman ve miktarı hakkında Zirve Ecza Deposu tarafından bir açıklama gelmemiştir. Zirve Ecza Deposu bursu başvurularının değerlendirilmesi sonucu kazanan öğrencilere bilgilendirme yapılacaktır.

Zirve Ecza Deposu Burs Başvurusu İçin Gereken Belgeler

            Aşağıdaki belgeler Zirve Ecza Deposu burs başvuruları bitmeden önce başvuru formuyla beraber elden/ posta yoluyla Zirve Ecza Deposu merkezine teslim edilmelidir. Posta yoluyla gönderimlerde başvuru tarihini geçerse başvurular dikkate alınmayacaktır.

1-Fakülte veya yüksekokulu kazandırdığına dair belge,

2-Vukatlı Aile Durum Bildirgesi (Baba’nın e-devlet üzerinden alınabilir )

3-Veli Maaş Bordrosu (Çalışan aile fertlerine ait ayrı ayrı maaş bordroları, çalışamayanlar için ise e-devlet üzerinden alınabilen SGK hizmet dökümü)

4-Gelir Evrakı (E-devlet üzerinden anne-baba üzerin kayıtlı ayrı ayrı tabu bilgilerin olup olmadığına dair belgeler) (Ev-Araba-Arsa vb.) varsa kira sözleşmesi

5-Öğrenci Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

6-Öğrenci Belgesi, Öğrenci Kimliği Fotokopisi

7-İkametgâh Adresi

8-Ara sınıflar için başarı belgesi (transkript): Genel ortalama 4 üzerinden en az 2,5 olup bir üst sınıfa geçiş hakkını kazanmış olmak ve 3 dersten fazla başarısız olmamak

Zirve Ecza Deposu Burs Başvuruları Nasıl Yapılır?

            Zirve Ecza Deposu burs başvuruları buradaki adresten ulaşabileceğiniz başvuru formu doldurulup ekte istenen belgelerle Zirve Ecza Deposu merkezine elden/ posta yoluyla gönderimi sonucu yapılmaktadır. 15 Ekim’de bitecek olan Zirve Ecza Deposu burs başvuruları için gereken belgelerin zamanında teslim edilmemesi halinde başvurular değerlendirilmeyecektir. Hazır gelmişken 15 Ekim’de biten bir burs haberimiz daha var, hadi Kardemir Vakfı bursu haberimize.

Zirve Ecza Deposu adres: Erciyes İş Yerleri Sitesi 201.Cad. No: 76 Macunköy-Yenimahalle / Ankara

Zirve Ecza Deposu telefon: 0 312 397 86 00

Bu makalede Zirve Ecza Deposu burs, Zirve Ecza Deposu bursu ne kadar, Zirve Ecza Deposu burs miktarı, Zirve Ecza Deposu iletişim, Zirve Ecza Deposu burs iletişim, Zirve Ecza Deposu ankara, Zirve Ecza Deposu katalog, Zirve Ecza Deposu adres konularını bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biliyoruz, hiç sevmiyorsunuz ama sitemizden gezinmek için reklam engelleyicinizi kapatmanızı istiyoruz.